výroba, prodej, servis PC

Vaše řešení kancelářské a výpočetní techniky

Také si myslíte, že pořizovat neustále nové a nové technologie není nutné?
Proč raději naplno nevyužít stávajích zdrojů?
Proto se snažíme našim zákazníkům nejen doporučovat nákup nových výkonných strojů, ale nejdříve softwarový uklíd a vyladění jejich stávajících počítačů..

montáž PC sestav dle vašeho přání

Sestavení kompletní PC sestavy za 400,-Kč. (v případě koupě zboží u
nás sestavení i odvoz sestavy/sestav zdarma).

upgrade vašeho staršího PC

Při upgrade u naší společnosti platíte pouze za nové komponenty

prodej a instalace přídavných periférií k vašemu PC

Kompletní nabídka multimediálních periférií Audio Cards , Volanty , Scannery , tiskárny , monitory , videoprojektory

pomoc při výběru nových značkových PC, jejich následná instalace

Proč našim zákazníkům doporučujeme kupovat jen počítače od renomovaných výrobců?

Značkové pracovní stanice nabízejí vynikající výpočetní výkon, vyjímečnou kvalitu, snadnou údržbu, možnost vlastní konfigurace hardware a aktivní podporu od výrobce. Pracovní stanice jsou navrženy pro práci v nejnáročnějších pracovních podmínkách a vynikají v aplikacích jako je grafika, MCAD a vývoj software. Stanice nabízejí nízké provozní náklady a poradí si s náročnými aplikacemi určenými pro výkonné pracovní stanice.
Navíc díky zajímavým cenám pracovních stanic na bázi Pentium 4/Xeon je řešení od HP či Fujitsu Siemens velmi atraktivní a dostupnou volbou pro malé a střední firmy.

prodej a servis Notebooků

V dnešní době se výkon zvyšuje a cena NB snížuje přičemž zůstala zachována přijatelná hmotnost ve většině případů do 3 Kg. S použitím velikosti LCD 15“ a vyšší se dá uvažovat o NB na místo klasického stolního PC již i na náročnější kancelářské aplikace jak DVD video či AutoCAD.Při velké úspoře místa a možnosti pracovat i na cestách.

HW servis

kompletní HW opravy Vašich počítačů, Notebooků, Serverů, Tiskáren. Zajištění záručních oprav u značek HP, Fujitsu SiemensNákup na splátky