Ekonomický software POHODA

Vaše řešení kancelářské a výpočetní techniky

Máte pocit že psané faktury již nevyjadřují profesionalitu Vaší firmy? Faktury podle vzoru šablony z programu Microsoft Excel nebo jim podobných jsou sice pěkné, ale vyhledávat v nich zpětně informace, vkládání odběratelů je kostrbaté a čas Vám to spíše ubírá než šetří?
Proč nezvážit investici do některého z účetních nebo ekonomických programů kde máte všechny doklady Vaší firmy na jednom místě? Ekonomický Software POHODA by Vám právě toto mohl přinést.Naše společnost je připravena nejenom na instalaci samotného software, ale i na přípravu hardware, vytvoření sítě aj. služeb potřebných ke kompletnímu využití Vaší IT techniky.

Nespornou výhodou této aplikace je výborná provázanost všech dokladů.Od přijetí objednávky přes objednání zboží, následné naskladnění a vydání ze skladu až po dokončení fakturace a potvrzení přijetí platby.Vše je otázka několika kliknutí.

Varianty

Podívejte se na
rozdíly mezi jednotlivými variantami Vaší Pohody
Prostudujte Hardware a Software požadavky na tento software. Zjistíte, co je potřeba pro správnou funkci v síťovém prostředí. Je samozřejmě možné provést ukázku funkčnosti celého Software přímo ve Vašich kancelářích.

Stáhněte si

Zkušební verze pro vyzkoušení srovnatelná s verzí KOMPLET.Je ale samozřejmně možné přepnout na kterovukoliv z variant a vyzkoušet přesně tu, která by se Vám zamlouvala. Po instalaci proveďte registraci je možné potom používat zcela legálně až do dosáhnutí některých limitů např. 200 záznamů v peněžním deníku. Bez registrace jsou tyto limity poloviční Zkušební verze se stáhne po kliknutí na logo SW Pohoda.

Doplňky

    Lze dokoupit různé doplňky:

  • Designer
  • Intrastat
  • Kasa
  • TAX

Pro přesné zjištění ke které verzi je možné dokoupit který doplňěk, aktulních cen, novinek nás prosím kontaktujte
Zkušební verze

Nákup na splátky
Firemní sítě CISCO